PolskiEnglish
Główna > Aktualności 2012 > Spotkanie informacyjne dla ubiegających się o dotacje.
 
Spotkanie informacyjne dla ubiegających się o dotacje.
czwartek, 15 marca 2012 10:28


Zachęcamy do uczestnictwa w spotkaniu, przedstawicieli lokalnych organizacji pozarządowych, szkół, instytucji, które zainteresowane są poprawą stanu środowiska naturalnego, a w szczególności ochroną zasobów wodnych w regionie.
Spotkanie jest organizowane w celu przybliżenia beneficjentom zasad ubiegania się o środki finansowe w ramach programu dotacyjnego, a także przedstawieniu dotychczas zrealizowanych projektów ochrony wody i środowiska naturalnego, w poprzednich edycjach programu Funduszu Kropli Beskidu.

 

Spotkanie odbędzie się 23 marca 2012 r., w Sali konferencyjnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krynicy Zdroju, ul. Kraszewskiego 37 I piętro
w godzinach 10:30 – 13:00

 

W programie przewidziano m.in.:

  • zasady ubiegania się o dotację w ramach ósmej edycji programu Funduszu Kropli Beskidu;
  • jak poprawnie napisać wniosek o dotację;
  • przykłady dobrych praktyk projektów realizowanych w ramach Funduszu Kropli Beskidu;
  • podsumowanie edycji 2011r.;
  • dyskusja.

Uczestnictwo w spotkaniu prosimy potwierdzać do dnia 20 marca 2012 roku, poprzez:

  • e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
  • telefonicznie lub fax: 12 341 49 23

podając imię, nazwisko, nazwę instytucji, dane kontaktowe.

 

Wszystkie dane adresowe Funduszu Partnerstwa zarządzającego programem dotacyjnym Fundusz Kropli Beskidu znajdziecie Państwo na stronie: Fundusz Partnertwa.

 

Równocześnie zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji organizowanej z okazji obchodów Światowego Dnia Wody, która odbędzie się dnia 22 marca 2012r. w godz. 10-14 w CWiR DAMIS, ul. Pułaskiego 71/1 w Krynicy

 
KontaktMapa Strony