PolskiEnglish
Główna > Zrealizuj projekt
 
Włącz się do Funduszu Kropli Beskidu
There are no translations available.

Jesteś osobą aktywną? Nie jest obojętne ci otoczenie, w którym żyjesz? Masz pomysł na to, jak je poprawić? Dołącz do Funduszu Kropli Beskidu i stań się uczestnikiem jednego z najciekawszych proekologicznych i prospołecznych programów w Polsce, organizowanego pod patronatem firmy Coca-Cola.

Read more...
 
Jak przygotować projekt
There are no translations available.

Mieszkasz w pobliżu źródła wody mineralnej, o którym mało kto wie? Martwi Cię zanieczyszczony staw w lesie? Chciałbyś, by Twoje dziecko miało warunki do odbywania „zielonych lekcji”? Dzieli Cię tylko krok do zrealizowania tych planów.

Read more...
 
Jak napisać wniosek
There are no translations available.

Fundacja Fundusz Partnerstwa wraz z firmami systemu Coca-Cola oferują uczestnikom programu Fundusz Kropli Beskidu nie tylko wsparcie finansowe, ale przede wszystkich kompleksową pomoc doradczą. Pomagamy zaplanować działania, wspieramy uczestników programu przy tworzeniu wniosków o dotację oraz uczestniczymy w realizacji projektów.

Read more...
 
Jak rozliczyć wniosek
There are no translations available.

Rozliczenie dotacji jest ostatnim etapem realizacji projektu w ramach programu Fundusz Kropli Beskidu. Dla ułatwienia prac nad raportem prezentujemy w skrócie sposób oceny sprawozdań, a także pokazujemy, na co należy zwrócić uwagę, by uniknąć błędów.

Read more...
 


KontaktMapa Strony