PolskiEnglish
Główna > Edycje > Edycja 2010 > Warsztaty - bezpłatne szkolenie pt. „W trosce o wodny skarb Beskidu Sądeckiego – przykłady i możliwości działań”
 
Warsztaty - bezpłatne szkolenie pt. „W trosce o wodny skarb Beskidu Sądeckiego – przykłady i możliwości działań”
Tuesday, 16 March 2010 19:41
There are no translations available.

  Fundacja Fundusz Partnerstwa serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „W trosce o wodny skarb Beskidu Sądeckiego – przykłady i  możliwości działań”, które odbędzie się w dniu 25 marca 2010 r. w sali konferencyjnej Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Krynicy Zdroju (Krynica-Zdrój, ul. Kraszewskiego 37, I piętro) w godzinach od 10:30 do 14:30.

 

 
Szkolenie organizowane jest w ramach zarządzanego przez Fundusz Partnerstwa programu dotacyjnego Fundusz Kropli Beskidu i ma na celu przygotowanie organizacji, szkół oraz innych instytucji do aplikowania o dotację w ramach tegorocznej edycji programu.
 
Szkolenie poprowadzą eksperci w dziedzinie ochrony zasobów i środowiska wodnego. Przedstawią oni najważniejsze zagadnienia oraz przykłady modelowych rozwiązań.
 
Szkolenie obejmuje następujące tematy:
  • Program dotacyjny Funduszu Kropli Beskidu – jak skutecznie uczestniczyć w programie? (Fundacja Fundusz Partnerstwa)
  • Stan środowiska wodnego, jego zagrożenia i możliwości poprawy (Barbara Chammas, Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej w Krakowie)
  • Przykłady aktywności lokalnej w zakresie ochrony środowiska wodnego i ochrony przed powodzią (Roman Konieczny, Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie)
  • Rewitalizacja potoków i rzek górskich (Leszek Augustyn, Polski Związek Wędkarski)
  • Priorytetowe zadania w aspekcie ochrony przyrody możliwe do realizacji poprzez Fundusz Kropli Beskidu (Marek Kroczek, Zespół Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego)
 
Uczestnictwo w szkoleniu proszę zgłosić w terminie do 23 marca 2010 r. do godziny 15:00
  • faksem – (012) 430-24-65
  • mailowo na adres: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it
  • telefonicznie – (012) 430-24-43 wew. 37.
 
Przy zgłoszeniu faksem lub mailowo proszę napisać:
„Zgłaszam swoje uczestnictwo w szkoleniu Funduszu Kropli Beskidu 25 marca 2010” oraz imię, nazwisko, nazwę i adres reprezentowanej organizacji, nr telefonu kontaktowego i adres mailowy.
 
Zaproponowane szkolenie ma na celu nie tylko ułatwić mieszkańcom Beskidu Sądeckiego zaplanowanie działań i przygotowanie się do uczestnictwa w programie dotacyjnym, ale również pomoże zwiększyć skuteczność podejmowanych inicjatyw. Spotkanie to jest dedykowane wszystkim osobom zainteresowanym działaniami na rzecz ochrony środowiska.
 
Serdecznie zapraszamy!
 
 

 

 
KontaktMapa Strony