PolskiEnglish
Główna > Edycje > Edycja 2010 > Wodny Skarb Beskidu - warsztaty
 
Wodny Skarb Beskidu - warsztaty
Wednesday, 31 March 2010 00:00
There are no translations available.

Co zrobić, by dostać dotację? Jak przygotować dobry projekt? Jak go wdrożyć, by zostać uczestnikiem Funduszu Kropli Beskidu – jednego z największych proekologicznych i prospołecznych programów w Polsce? To główne tematu warsztatów, jakie odbyły się w ramach programu Fundusz Kropli Beskidu w Krynicy Zdroju.

 

W warsztatach wzięło udział ponad 30 uczestników programu oraz specjaliści z Fundacji Fundusz Partnerstwa, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej oraz Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego.

 

 

W czasie zajęć uczestnicy dowiedzieli się, jak można zaplanować działania oraz przygotować się do uczestnictwa w programie Funduszu Kropli Beskidu. Poznali zasady przyznawania dotacji oraz warunki, jakie trzeba spełnić, by dotacje uzyskać.

 

Zaproszeni na warsztaty eksperci przedstawili istniejący stan środowiska wodnego w Beskidzie Sądeckim, wskazali istniejące zagrożenia i propozycje, w jaki sposób ten stan rzeczy można zmienić.

 

W czasie warsztatów przedstawione zostały przykłady inicjatyw społeczności lokalnych podejmowanych na rzecz ochrony środowiska wodnego jak i sposób racjonalnego gospodarowania zasobami wodnymi.

 

Zobacz i pobierz materiały z warsztatów
 

 
KontaktMapa Strony