PolskiEnglish
Główna > Aktualności 2014
 
Aktualności 2014
Wizyta terenowa w Beskidzie Sądeckim
Tuesday, 14 April 2015 19:44
There are no translations available.

W dniach 26 i 27 marca zespół Funduszu Partnerstwa odbył wizytę terenową w Beskid Sądecki w ramach Programu Fundusz Kropli Beskidu. Odwiedziliśmy 7 placówek, które biorą udział w obecnej edycji konkursu:


Szkoła Podstawowa w Mochnaczce Wyżnej
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Tyliczu
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Muszynie
Zespół Szkolno-Gimnazjalny - Przedszkole w Muszynie
Szkoła Podstawowa w Piwnicznej Zdrój
Zespół Szkolno-Gimnazjalny w Piwnicznej Zdrój
Szkoła Podstawowa w Rytrze.

Read more...
 
Edycja 2014 rozstrzygnięta
Tuesday, 04 November 2014 06:25
There are no translations available.

W dniu 30 października 2014 roku w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie odbyło się posiedzenie X Rady Programowej Funduszu Kropli Beskidu.

 

Priorytetem FKB na rok 2014 jest wsparcie w zakresie oszczędności wody w szkołach oraz prowadzenia działań edukacyjnych budujących świadomość i wrażliwość ekologiczną różnych grup wiekowych, w szczególności dzieci i młodzieży. Program ma na celu aktywizację mieszkańców czterech gmin Beskidu Sądeckiego: Krynicy Zdrój, Muszyny, Piwnicznej Zdrój i Rytra. Ocenie poddanych zostało 9 wniosków dotacje, które zakwalifikowano do konkursu.

 

Członkowie Rady zadecydowali o przyznaniu wsparcia 7 placówkom. Łączna kwota dofinansowania projektów X edycji Funduszu Kropli Beskidu wyniosła 120 000 zł i w całości została pokryta ze środków przeznaczonych na ten cel przez firmy z systemu Coca-Cola.

 

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy!

 

Zobacz szczegóły
 
Dziesiąta edycja programu Fundusz Kropli Beskidu
Monday, 16 June 2014 07:22
There are no translations available.

rada programowaW imieniu Fundacji Fundusz Partnerstwa oraz firm systemu Coca-Cola zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu dotacyjnego Fundusz Kropli Beskidu.
26 maja 2014 r., w siedzibie RZGW odbyło się posiedzenie Rady Programowej Funduszu Kropli Beskidu, na którym podjęta została decyzja o nowej formule konkursu. W 2014 roku celem programu jest wsparcie działań mających na celu modernizację infrastruktury wodnej w placówkach oraz edukację w zakresie poszanowania i oszczędności wody.


W ramach konkursu proponujemy dofinansowanie projektów w formie dotacji w wysokości maksymalnie 20 000 zł, w tym uwzględnienie działań edukacyjnych w wysokości maksymalnie do 2000 zł. W ramach dofinansowania projektów planowane przez Państwa działania mogą obejmować np. wymianę baterii umywalkowych i prysznicowych na oszczędzające wodę; modernizację systemu spłukiwania wody, modernizację instalacji wodno-kanalizacyjnych, modernizację pisuarów czy budowę zbiorników na deszczówkę.

 

Środki z dotacji mogą być wykorzystywane od listopada 2014 r do kwietnia 2015 r.


Aby wziąć udział w konkursie należy zapoznać się z regulaminem konkursu, przeprowadzić działania przygotowawcze w placówce oraz przesłać wniosek o dotację wg obowiązującego formularza
w terminie do 10 października 2014 r.


Formularz wniosku, regulamin oraz informacje prasową o ogłoszeniu konkursu znajdą Państwo w załączniku.


Czekamy na zgłoszenia!

 


KontaktMapa Strony