PolskiEnglish
Główna > Aktualności 2013
 
Rozstrzygnięcie Konkursu FKB 2013
Tuesday, 11 June 2013 05:48
There are no translations available.

5 czerwca 2013 w siedzibie Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie odbyło się posiedzenie Rady Programowej IX edycji konkursu Funduszu Kropli Beskidu.
W skład rady wchodzą przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Nowym Sączu, gmin: Krynica Zdrój, Muszyna, Piwniczna Zdrój oraz Rytra, a także przedstawiciele: Zespołu Parków Krajobrazowych Województwa Małopolskiego, Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie, Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Krakowie, Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska w Starym Sączu oraz przedstawiciele firm systemu Coca-Cola, Fundacji Fundusz Partnerstwa.

Read more...
 
Konferencja "Chrońmy wodny skarb Beskidu" Krynica - Zdrój 2013
Thursday, 14 March 2013 08:37
There are no translations available.

Zapraszamy na konferencję pt.: „Chrońmy wodny skarb Beskidu” organizowaną przez Fundusz Partnerstwa przy okazji obchodów Światowego Dnia Wody w Krynicy – Zdrój.
Podczas trwania imprezy przewidziane są prezentacje związane z ochroną i poszanowaniem środowiska naturalnego, w szczególności ochroną zasobów wodnych.

Read more...
 
Dziewiąta edycja programu Fundusz Kropli Beskidu
Monday, 11 March 2013 11:44
There are no translations available.

Fundusz Kropli BeskiduFundusz Partnerstwa wraz z firmami systemu CocaCola zaprasza po raz 9 wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie dotacyjnym Fundusz Kropli Beskidu 2013.
Do konkursu można zgłaszać projekty związane z ochroną zasobów wodnych oraz poszanowania dziedzictwa przyrodniczo – kulturowego regionu Beskidu Sądeckiego. Każdego roku zgłaszanych są dziesiątki wniosków o dotację, z których najciekawsze zostają zakwalifikowane przez Radę Programową Funduszu Kropli Beskidu do przyznania dotacji w dwóch kategoriach:

  • kategoria 1szego stopnia do kwoty 5000 Pln
  • kategoria 2giego stopnia do kwoty 25000 Pln

Zarówno uczestnicy jak również wszyscy zainteresowani włączaniem się w działania proekologiczne, mogą liczyć na liczne szkolenia, spotkania informacyjne oraz warsztaty, a także pomoc merytoryczną i techniczną, organizowane przez Fundusz Partnerstwa.


Termin składania wniosków o dotacje upływa 19 kwietnia 2013 roku.


Projekty którym przyznane zostaną środki w ramach dotacji 1szego stopnia należy rozliczyć do 31 grudnia 2013 roku.


Środki przyznane w ramach dotacji 2giego stopnia muszą zostać rozliczone do 30 kwietnia 2014 roku.


Dokumenty niezbędne do ubiegania się o przyznanie wsparcia, można zaleźć na naszych stronach internetowych.

 

 


KontaktMapa Strony